زندگی به شرط خنده

«زندگی به شرط خنده» نام سریالی است که از شبکه پنج تهران پخش می‌شود. موضوع دو قسمت اخیر این سریال طنز (۱۵ و ۱۶ فروردین) پدیده گلدکوئست است. اگر اینترنت پرسرعت دارید می‌توانید این دو قسمت را تماشا کنید.

استیل کوئیست (قسمت اول)، مشخصات برنامه

استیل کوئیست (قسمت دوم)، مشخصات برنامه

ویژه‌نامه نوروز ۸۵ همشهری

همشهری در ویژه‌نامه نوروزی خود مقاله‌ای در مورد گلدکوئست داشت با عنوان «سایه سیاه فرشته‌ها». چیزی که بیش از مقاله برای من جالب بود کاریکاتور آن بود که بسیار شبیه کاریکاتوری است که در نوشته قبلی‌ام آورده‌ام.

گلدکوئست داره با قدرت کار می‌کنـــــــــــــه!... آی،... ول کن پاچم رو!...

تفاوت اصلی حلقه‌ای است که جای‌گزین دست شده است. کاریکاتور قبلی را از این آدرس برداشتم و نمی‌دانم که آیا این یکی هم از بزرگمهر حسین‌پور است یا یک سرقت هنریست!

/ 23 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد

سلام، جناب نقشینه! آن برنامه‌ی مورد پسند جناب‌عالی اسمش استیل کوئست نبود بلکه طبق گفته خودشان استیل کوئیست است. با تشکر

amir

سلام به همگی.گروه ما کلا در اين کار شکست خورد و اينقدر کثافت کاری شد و شکست خورده بینوا زیاد شد که حال هممون به هم خورد و همگی با هم اومدیم بیرون .حالا اينا گذشت. ۱.۵ ميليون من کو؟؟؟؟؟؟؟سکه ۶۰۰ هزار تومانی منو به زور ۱۰۰ تومان ميخرند.شايد علتش اينه که شامل ارزش افزوده شده. خاک تو سر دولت که نتونست به اندازه کافی مارو راهنمایی کنه.

امید نقشینه ارجمند

سلام. جناب amir، فکر نمی‌کنم در این مورد دولت تا این حد مقصر باشد. می‌دانید چه مدت است که از طریق رادیو و تلویزیون و روزنامه‌ها در این مورد هشدار داده شده است؟ وقتی گلدکوئستی‌ها حاضر نیستند نظر به اصطلاح منفی‌بافان را بشنوند و اطلاعات خود را به آن‌چه شرکت و بالادستی‌ها می‌گویند محدود می‌کنند مقصر نیستند؟ دولت چگونه باید شما را راهنمایی می‌کرد که نکرد؟

عباس

سلام جناب نقشينه شما وکيل وصی دولت هم هستيد مگر ؟

ali

برات عزيز متاسفم راستی د یگه چرا nmsاپ نمی کنه؟ فکر کنم بازار تو هم داره درش تخته می شه؟خوش باشی . برو درسات و بخون.

فرزاد

سلام عرض شد آقای دکتر !!! ميگم جنابعالی هنوز روت کم نشده... بسه بابا پاره کردی خودتو. چقدر از اين چرندياتت حقوق ميگيری مزدور؟ ... تو اون مدرکی که تو گرفتی. به اسم رشته رياضيت ميشينه ۴ تا حساب کتاب دريوری ميکنی فکر ميکنی آخرشی؟ بنده رياضی نخوندو رشته ام مکانيکه. ولی با همون روش حساب کتاب جنابعالی ميتونم دهنتو ببندم. بس کن ديگه. يه ذره چشمو چارتو باز کن ببين چه خبره.از زندگی چی فهميدی عقب مونده؟ پيشنهاد ميکنم از عصر حجر بيای بيرون. البته اگه بلگ در پيتتو دوست داری . ok ؟ امری باشه؟ viva Qi

الف

شما يک يادداشت درباره درست نبودن بازاريابی چند سطحی نوشته بوديد . پس چرا آن را حذف کرديد نظرتان عوض شد؟

امید نقشینه ارجمند

سلام. جناب الف، منظورتان کدام يادداشت است؟! من چيزی را حذف نکردم ولی يک بار تمام وبلاگم را حذف کردند که خوشبختانه يک نسخه از آن را ذخيره کرده بودم.

امید نقشینه ارجمند

سلام. جناب مهرداد، لطفاً دروغی بگوييد که دست‌کم يک نفر آدم عاقل باور کند! مجموعه شما به هر شکلی رشد کرده باشد قطعاً بيش از نصف اعضايش يک پورسانت هم نگرفته‌اند!

مهرداد

زنده باد کوئست زنجان حامي کوئست ايران من وکل مجموعه من به پول رسیدن اقای ارجمند پیشنهاد می کنم فرصت را از دست ندهید